Çarşamba, Kasım 28, 2012

Arayışlar ve Uyanış

Upuzun bir aradan sonra döndüm yine bloguma. Bu kadar ara verince anlatacak çok şeyi oluyor insanın aslında ama boş dünyam şu anda..

Yeni yurdum yeni dünyam, avrupa maceramdan sonra yeni bir kerim var karşınızda. Yanar dönerli yazılar anlaşılmayan ama içinde derinlikler saklı yazılarım gerilerde kaldı. Yanılgılarım gözlerimin önünden geçti hepsi bir bir kayboldu.

Bu aralık içerisinde hep arayışlarda bulundum ben. Bu şans ile bulabileceklerimden pek ümitli olmasam da ümitliydim. Ama ne oldu hepsi fos çıktı arayışlarımın. Bu da olur, geçer diyip vazgeçtim arayışlarımdan. Hatta bir can dostum vesile oldu vazgeçmiş olmama. Ona teşekkürlerin en büyüğünü ediyorum.

Bana tavsiyelerde bulundu beni uyardı gözlerimi açtı. Ararsan bulamazsın bulunmayı bekle dedi. Bekliyorum. Özlemlerin en büyüğü ile gelsin artık kim gelecekse. Belki de o kadar yakınımda ki, kokusu hep burnumdaymış gibi hissediyorum. Öyle mutlu oluyorum ki bazen ruhumu o kişinin bedeninde hissediyorum. İşte bu cennet hissinden sonra gözlerimi açtığımda kendimi çok ama çok yalnız hissediyorum. Kurtar beni artık bu cehennemden aramıyorum artık ömrüm ömrüne feda olsun gel. Akciğerlerim senin kokunla dolsun. Gelince bir geldim de sadece o bana yeter sonrasında gözlerin konuşsun yorma o güzel dilini...

Hiç yorum yok: